У Дніпропетровску на чемпіонаті з плавання лучанка Юлія Смаль серед юніорів показала кращий результат. Опісля золотої нагороди, волинська плавчиня отримала срібну й бронзову медалі. Наразі дівчина не дає собі відпочивати - активно готується до наступних змагань. Повідомляє ТРК «Аверс».

12 учасників з кожної області брали участь у чемпіонаті. У запливі на дистанції 100 метрів брасом серед 7-ми плавців, Юлія фінішувала першою. Третє грудня для спортсменки увійде в історію особистих перемог, дівчина здобула своє перше чемпіонство.

Юлія Смаль займається цим нелегким видом спорту ще з дитинства. Вона плаває двічі на день. Плавчиня неодноразово перемагала на змаганнях, об'їздила майже всю Україну. Своїх конкурентів знає в лице.

Наразі вихованка Луцької спеціалізованої дитячо-юнацької школи готується до відбору в чемпіонат Європи, який пройде у Харкові. Після чого фіналісти змагатимуться у Нідерландах. Тепер у спортсменки є нова ціль, та шанси перемагати на великих блакитних доріжках.