Луцькі спортсмени повернулися з престижних міжнародних змагань з медалями. У столиці Румунії, Бухаресті завершився чемпіонат світу з джиу-джитсу серед юніорів та молоді. Там з усіх представників збірної України найкращі результати показали саме волиняни. Повідомляє ТРК «Аверс».

Срібні нагороди на чемпіонаті світу у Бухаресті отримали Богдан Мочульський у категорії 55 кілограмів та Владислав Червонящий у вазі 69 кілограмів. Бронзу у категорії 62 кілограми виборов Максим Гераськін. Хлопці, яким зараз по 17-19 років, присвятили джиу-джитсу вже близько десятиліття. Наполегливі тренування принесли плоди – спортсмени вже не вперше перемагають на міжнародних змаганнях і з кожним роком покращують показники.

Богдан Мочульський – срібний призер чемпіонату світу – вже третій рік у Зібрній України. Хлопець розповів, що зараз має дві мети – Чемпіонат Європи у травні наступного року та чемпіонат України у березні. Напередодні змагань у Бухаресті, зізнається, сподівався на перемогу.

Почесне сьоме місце з 25-ти зайняв на Чемпіонаті світу у Румунії Андрій Повх. До слова, на минулому чемпіонаті Європи в Італії він був третім. Бойовий дух і ретельне спостереження за тактиками суперників не дозволили йому перемогти, проте – на відміну від інших спортсменів, хлопець був у дещо важчих умовах.

До слова, участь у чемпіонаті світу також взяли спортсмени з Київської, Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей. Проте перемоги з Румунії привезли лише троє волинян. Діана Коротєєва