Відбувся міжобласний чемпіонат з гирьового спорту серед службовців Луцького прикордонного загону. 15 команд зі стражів кордону мірялись силою, піднімаючи неабияку вагу. Повідомляє ТРК «Аверс».

Як розповів головний суддя Сергій Мандрикін - це одне з дев’яти видів змагань, які відбуваються протягом року.

Першими змагалися спортсмени у ваговій категорії подад 90 кілограм. Микола Крайнов показав найкращий результат, підійняв 42 рази по 24 кілограми у кожній руці. Результатом задоволений, адже це вже не перше його досягнення. Ці змагання є для нього стартом до чемпіонату України.

Робота прикордонника, для сильних та витривалих чоловіків, розповіли самі військовослужбовці. Займаються спортом, щоб в непередбачуваних ситуаціях бути сильнішими від ворога.

По закінченні змагань прикордонників нагородили грамотами та кубками. Найсильнішим став відділ прикордонної служби Рівне, друге місце виборола Вичівка, та відділ прикордонної служби Піща посів третє місце.