Нещодавно на мототреку урочища «Люблинець» проходив Кубок України з мотокросу (західний регіон) особисто – командні змагання. В них взяли участь 7 команд. 36 спортсменів з  Рівного, Львова, Червонограда, Луцька, Ковеля, Хмельницького з м. Любліна (Республіка Польща) демонстрували свою майстерність на ковельській трасі, - повідомляють у Ковельському міськвиконкомі.

Заїзди відбувались на мотоциклах: 500 куб. см.; 150 куб. см.; 85 куб. см.,; 65 куб. см.; 50 куб. см..

У заїздах на мотоциклах 500 куб.см. І місце зайняв майстер спорту Андрій Буренко (м. Луцьк), ІІ – майстер спорту Юрій Наумчик (м. Ковель), ІІІ - Станіслав Огороднік (м. Лівів).

На мотоциклах 85 куб.см. І місце посів майстер спорту Олександр Чура  (м. Луцьк), ІІ - Владислав Забощук (м. Луцьк), ІІІ – Юрій Бриль (м. Рівне).

Варто відзначити наймолодшу групу учасників, де в заїздах на мотоциклах 65 куб. см. І місце виборов вихованець Ковельської школи мотоциклетного спорту дев’ятирічний Олександр Балецький.

За підсумками видовищних змагань І місце здобула команда федерації Волині, ІІ  – Львівської федерації, ІІІ - Хмельницької.

На урочистому закритті змагань секретар міської ради Михайло Гетьман та президент обласної федерації з мотокросу Юрій Савчук нагородили кубками, грамотами та медалями призерів та переможців в командно-особистому заліку.